معرفی کتاب صفر به یک

پیتر تیل تجربه‌های منحصر به فردی در حوزه کسب‌وکار دارد.
او حباب دات‌کام را از نزدیک تجربه کرده و دقیقا در آن زمان از بنیان‌گذاران و مدیران استارتاپ‌های مطرح و همچنین عضو گروه بنیانگذار، مدیر و سرمایه‌گذار چند شرکت میلیارد دلاری بوده است.

نظرها و تجربه‌های پیتر تیل در مورد شرکت‌های حوزه فناوری در کتاب صفر به یک گردآوری شده که به زبان عامیانه بیان شده است.

البته این کتاب همانطور که خود نویسنده اشاره می‌کند در نقش صرفا یک راهنما نیست بلکه تلاش می‌کند خواننده را با این نظرات و تفکر آشنا کند و خواننده در مورد این موضوع‌ها بیاندیشد.

ما نیز در همخوان تلاش خواهیم کرد تا با این نظرات آشنا شویم و در مورد آن‌ها بحث کنیم و به کمک همدیگر، آن‌ها را تحلیل کنیم.

زمان برگزاری

پنجشنبه‌ها- ۸ جلسه ( دو ماه)

۱۲ الی ۱۴

نحوه و مکان برگزاری

حضوری

مجتمع فناوری دانشگاه شریف

personتسهیلگران

وحید عطاری

یکی از علایقم کسب‌وکار و کارآفرینی است و در موردش دوست دارم بخونم صحبت کنم و بفهمم که تو این زمینه‌ها چه منطق‌هایی حکم‌‌فرماست، چه اتفاقاتی داره میفته و چیکار میشه کرد، همچنین دوست دارم این مباحث رو به صورت کاربردی و در ساحت‌های مختلف شخصی، سازمانی، جامعه و غیره بررسی کنم.

تحصیلاتم MBA و مهندسی صنایع بوده و چند سالی رو هم در مرکز کارآفرینی شریف مسئولیت هسته‌های کارآفرینی رو داشتم.

گلایل صفوی

گلایل صفوی هستم، دکترام رو در رشته مدیریت فناوری اطلاعات گرفتم و در همین حیطه هم تدریس و پژوهش می‌کنم.

وقتی که ایده همکاری با همخوان مطرح شد، از چند جهت برام جذاب بود. اول اینکه این مسیر رو برای خودم پر از یادگیری می‌بینم و امید دارم که در تعامل با مخاطبان همخوان بتونم با زوایای دید متفاوتی آشنا بشم و دنیام رو بزرگ‌تر کنم. در کنار اون، فکر می‌کنم طی این سال‌های تدریس و پژوهش در حوزه کسب‌وکارها و به خصوص کسب‌وکارهای دیجیتال، تونستم تجربه‌هایی رو برای آزمودن اون چیزی که کتاب‌ها بهمون یاد میدن به دست بیارم و فکر ‌می‌کنم با انتقالش به سایرین می‌تونم اندکی به فهم بهتر این مفاهیم کمک کنم.

فرم ثبت‌نام کتاب صفر به یک

جهت ثبت‌نام ابتدا فرم زیر را تکمیل نمایید و با زدن دکمه ثبت‌نام و خرید اشتراک به درگاه پرداخت منتقل شوید.

فهرست